Sveiki atvykę į mūsų svetaines!

Mūsų vasaros komandos formavimo veikla 2023.8.26

Mūsų vasaros komandos formavimo veikla.Kaip asmuo, atsakingas užZhongshan Jingye Electric Co., Ltd., Puikiai žinau, kad komandos formavimas turi didelę įtaką įmonės sėkmei.Vasarai įsibėgėjus, pasinaudojome galimybe suartinti savo darbuotojus per keletą įdomių komandos formavimo veiklų.Šios veiklos skirtos ugdyti komandos narių draugiškumą, pakelti nuotaiką ir stiprinti ryšius.Kūnas: Lauko nuotykiai: komandos formavimo renginį pradėjome nepamirštamu nuotykiu lauke.Mūsų darbuotojai dirba komandose ir imasi įdomių iššūkių, tokių kaip žygiai, kliūčių ruožai ir pasitikėjimo stiprinimo veikla.Mūsų tikslas – skatinti pasitikėjimą komandoje ir palengvinti geresnį bendravimą bei pasitikėjimą.Džiugu matyti, kad mūsų darbuotojai per šiuos renginius palaiko ir skatina vieni kitus, todėl stiprėja ryšiai ir pagerėjo bendradarbiavimas.Komandinis sportas: Pripažindami vienijančią sporto galią, į komandos formavimo veiklą įtraukiame įvairias komandines sporto šakas.Mūsų darbuotojai entuziastingai užsiima tokiomis sporto šakomis kaip tinklinis, krepšinis, estafetės ir kt.Šia sportine veikla darbuotojai ne tik palaiko formą, bet ir ugdo stiprų komandinio darbo jausmą bei sveiką konkurenciją.Įkvepia matyti, kaip mūsų darbuotojai sujungia savo unikalius įgūdžius ir pastangas, kad sudarytų darnias komandas, kurios palaiko vienas kitą.Problemų sprendimo žaidimai: norėdami paskatinti kritinį mąstymą ir sprendimų priėmimo įgūdžius, į komandos formavimo veiklą įtraukiame problemų sprendimo žaidimus.1693035810011Pristatėme komandai problemas ir užduotis, kurias reikėjo spręsti bendradarbiaujant.Šie renginiai skatina mūsų darbuotojus mąstyti kūrybiškai, dirbti kartu ir ieškoti inovatyvių sprendimų.Matymas, kaip mūsų komandos strateguoja ir kartu kuria mintis, liudija jų vienybę ir problemų sprendimo įgūdžius.socialiniai renginiai: Be sportinės veiklos, mes taip pat organizuojame socialinius renginius, skatinančius socialinę sąveiką ir komandos narių ryšį.Šie renginiai apima teminius puošnių suknelių vakarėlius, talentų šou ir kūrybines dirbtuves, suteikiančias atpalaiduojančią atmosferą mūsų darbuotojams, kad jie galėtų iš tikrųjų susisiekti ir parodyti savo unikalius talentus.Šio renginio atmosfera buvo gyva ir aktyvi, o darbuotojų draugystė dar labiau gilėjo ir supratimas dar labiau gilėjo.pabaigai: AtZhongshan Jingye Electric Co., Ltd.,labai rimtai žiūrime į komandos formavimą ir matome tai kaip svarbią darnios ir motyvuotos darbo aplinkos kūrimo dalį.Vykdydami daugybę patrauklių vasaros komandos formavimo veiklų, mes sėkmingai puoselėjome tvirtesnius santykius, pagerinome bendravimą ir puoselėjome teigiamą įmonės kultūrą.Iš šios bendros patirties mūsų darbuotojai pagerėjo bendradarbiavimo įgūdžiais, stipresniu bendrumo jausmu ir atnaujintu įsipareigojimu siekti bendrų tikslų.Kaip direktorius, aš labai didžiuojuosi, kad mačiau teigiamą šios komandos formavimo veiklos poveikį mūsų komandoms, ir esu įsitikinęs, kad galime toliau klestėti kartu.


Paskelbimo laikas: 2023-08-26